سه‌شنبه, 24 مهر 1397
عنوان : توضیحات شهردار دزفول پیرامون نصب تابلوی ورودی شهر
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ 
ساعت : ۱۲:۱۹:۴۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

بسم الله الرحمن الرحیم

شهرداری دزفول در بیانیه ای اعلام کرد

هیچ ابهامی در خصوص مرز دزفول وجود ندارد

طي روزهای گذشته مسائلی در خصوص مرز دزفول موجبات نگرانی مردم شریف را فراهم آورد که شهرداری دزفول بر خود لازم می داند توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی ارائه نماید .

 مشروح بیانیه شهرداری دزفول در ادامه می آید :

"دزفول" شهر چندین هزارساله با فرهنگ غنی و آداب و رسوم متعالی، شهروندانی در خود پرورش داده است که خاک این سرزمین برای شان تقدس ویژه ای دارد .

بر همین اساس اعضاي شوراي اسلامي شهر و محمدعلی دوایی فر به عنوان فرزندان دزفول و خدمتگذار شهروندان فهیم دزفولی در قامت و دفاع از تمامیت ارضی دزفول تمام قد ایستادگی نموده و حراست از ذره ذره خاک پاک این سرزمین که نیاکان ما، همان مردان و زنان "دزفول بزرگ" تاریخ کهن آن را رقم زده اند، سرلوحه وظایف خویش قرار داده است .

اما آن چه در فضای مجازی در خصوص موضوع مرز دزفول و شهر هم جوار منتشر شد و اذهان مردم شریف دزفول را   نگران نمود و متاسفانه برخی مسئولان نیز در این مورد با شائبه ابهام آفرینی موجب تشدید و جریحه دار شدن احساسات عمومی شدند، از سوی شهرداری دزفول کاملا تکذیب شده و با صراحت اعلام می داریم :

"هیچ گونه ابهامی در خصوص مرز دزفول وجود نداشته و ندارد ".

در همین راستا از تمامی دستگاه های مسئول انتظار می رود از ابهام آفرینی در اذهان عمومی به خصوص در فضای مجازی پرهیز نمایند .

شهرداری دزفول تابلوی این شهر را با شکل و شمایلی ویژه در محدوده قانونی و مصوب دزفول نصب خواهد نمود.

 در پایان اذعان می داریم اعضای شورای شهر، شهردار و مديران ارشد دزفول به همراهی کلیه شهروندان به عنوان فرزندان شریف و فهیم این سرزمین به کمک همدیگر برای اعتلا و افتخارآفرینی نام جاویدان "دزفول" از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد .


تعداد بازدید : 218

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0