پنج‌شنبه, 29 فروردين 1398
    /  4
عنوان : شهردار دزفول: پرداخت حقوق كارگران شهرداری در اولویت است
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ 
ساعت : ۱۴:۳۲:۵۹

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

 ملاقات مردمی شهردار و اعضای شورای شهر دزفول با نمازگزاران مسجد رسول اعظم(ص) در راستای پیگیری مطالبات شهروندان و رفع مشکلات و کمبودهای شهری برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، در این دیدار که روز یکشنبه ۱۸ شهریور سال جاری بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار شد، مهندس دوائی فر در جمع نمازگزاران این مسجد با بیان اینکه برگزاری این نشست ها و دیدار های مردمی باعث ارتباط نزدیک تر و همچنین افزایش تعاملات اجتماعی و فرهنگی بین شهروندان و شهرداری می شود، افزود: به رغم مشکلات مالی موجود در شهرداری، این مجموعه همیشه تلاش کرده تا پاسخگوی مطالبات مردمی باشد و در این راستا از هیچ تلاشی دریغ نکند.

 وی گفت: در شرایط دشوار اقتصادی کشور، تلاش می کنیم امیدوارانه به جلو حرکت کنیم،  زیرا ما خدمتگزار مردم هستیم و می باید در قبال آنها پاسخگو باشیم.

 دوائی فر پرداخت حقوق کارگران شهرداری را از اولویت های اصلی این مجموعه برشمرد و اذعان داشت: از زمان حضور مدیریت جدید شهرداری هر ماه حقوق آنها پرداخت شده است و پیمانکاران موظف شده اند، پرداخت دستمزد کارگران را در اولویت قرار دهند.

 شهردار دزفول گفت:با توجه به فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی  به زودی ۱۵ دستگاه مینی بوس و ۱۱ دستگاه اتوبوس به این ناوگان اضافه می شود.

 شهردار دزفول در ادامه به احداث پارک های محله ای جدید اشاره کرد و گفت بزودی پارک هایی نظیر گل نرگس و ترنج در راستای توسعه فضای سبز و ایجاد مکان های تفریحی برای شهروندان به بهره برداری می رسد.

 در ادامه این دیدار امام جماعت مسجد ضمن تشکر و قدردانی از زحمات شهردار دزفول،اظهار امیدواری کرد که دیگر مسوولین نیز اینگونه پاسخگوی مطالبات مردم باشند و در قبال رفع مشکلات آنها بیش از پیش اهتمام ورزند.

 در این ملاقات نمازگزاران این مسجد در قالب پرسش و پاسخ مشکلات خود را رو در رو با شهردار دزفول مطرح کردند.


تعداد بازدید : 96

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0