پنج‌شنبه, 6 تير 1398
    /  4
رو عنوان : در راستای رسیدگی به مناطق محروم؛
عنوان : سه بوستان محله ای در 《 كوی مدرس》دزفول احداث می شود
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ 
ساعت : ۱۱:۳۲:۵۹

امتیاز :  ۱.۰۰ |  مجموع :  ۱

شهردار دزفول گفت: در راستای رسیدگی به مناطق محروم و لزوم افزایش مکان های تفریحی و  سرانه فضای سبز در این مناطق به زودی سه بوستان محله ای و ۲ زمین چمن مصنوعی در کوی مدرس دزفول احداث می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، محمد علی دوایی فر در حاشیه بازدید از آخرین روند پروژه های شهرداری در این منطقه با بیان اینکه رسیدگی به مناطق محروم یکی از اولویت های ‌کاری شهرداری دزفول است، افزود: در همین راستا احداث سه بوستان محله ای در این منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: طی چند روز گذشته عملیات اجرایی یکی از این بوستان ها که جنب استخر کارگر قرار دارد آغاز شده که عملیات هایی نظیر پوشش کانال آب و زیر سازی لاین غربی و شرقی این کانال به طول ۲۰۰ متر در محل احداث این بوستان انجام شده است.

دوایی فر گفت: در این محل علاوه بر ایجاد فضای سبز و وسایل تفریحی،  مسیری به نام "جاده سلامت" جهت توسعه ورزش همگانی و پیاده روی خانوادگی برای اهالی این منطقه نیز در نظر گرفته شده است.

شهردار دزفول افزود: با تلاش نماینده دزفول نیز اعتباراتی جهت احداث ۲ زمین چمن مصنوعی در کنار بوستان های محله ای در این منطقه تخصیص یافت که یکی از این بوستان ها مقابل کلانتری ۱۹ مدرس و دیگری مقابل دبیرستان دکتر حسابی احداث می شود.

عملیات اجرایی دو پروژه مذکور به زودی آغاز می شود و به گفته شهردار دزفول با احداث این بوستان ها وضعیت خوبی به لحاظ تفریحی در این منطقه ایجاد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: احداث  بوستان های دیگر نیز توسط شهرداری در دیگر مناطق دزفول آغاز شده که پیش بینی می شود طی ماه های آینده آماده بهره برداری شوند.

پیشتر دوایی فر توسعه فضای سبز و احداث بوستان ها را یکی از رویکردهای مهم شهرداری دزفول عنوان کرده بود.


تعداد بازدید : 163

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0