پنج‌شنبه, 6 تير 1398
    /  6
عنوان : دیدار شهردار با دادستان جدید شهرستان دزفول
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۲۶ 
ساعت : ۱۲:۱۲:۵۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شهرداری، امروز دوشنبه (26 آذر 97) شهردار دزفول به همراه معاونین، مدیران مناطق سه گانه و مسئولین واحدهای حقوقی شهرداری، با منصور محمدی خباز دادستان جدید شهرستان دزفول دیدار کردند.

در این نشست که در دفتر دادستان عمومی و انقلاب دزفول تشکیل شده مهندس دوائی فر ضمن تبریک انتصاب محمدی خباز به عنوان دادستان دزفول گفت: بسیار خرسندیم که فردی متعهد، دلسوز و قاطع به عنوان مدعی العموم مردم شریف دزفول انتخاب شده و بی شک این انتخاب شایسته نقش بسزایی در ارتقای امنیت همه جانبه شهرستان خواهد داشت.

شهردار دزفول تصریح کرد: امیدواریم با انتصاب دادستان جدید پرونده های قضایی شهرداری که حل و فصل آن ها می تواند کمک شایانی به شهروندان و تعالی وضعیت خدماتی و عمرانی شهر نماید به سرعت حل و فصل شوند.

وی خاطر نشان کرد: مجموعه شهرداری آمادگی دارد درخصوص مسائل مشترک بین شهرداری و دستگاه قضایی بیش از پیش سطح همکاری های دو جانبه را افزایش دهد.

در ادامه این دیدار دادستان دزفول ضمن خوش آمدگویی و تشکر از شهردار و هیأت همراه وی، گفت: مجموعه دستگاه قضا براساس رسالتی که بر دوش دارد از کلیه فعالیت های قانونی شهرداری که در چارچوب خدمت رسانی بیشتر و بهینه تر به شهروندان می شود تمام قد حمایت می کند.


تعداد بازدید : 75

بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0