• ساعت : ۱۵:۵:۱۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ 
  • تعداد بازدید : 301
    /  4
شهردار دزفول
باید از هنرمندان بومی بیشتر حمایت شود

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، "محمد علی دوائی فر" شهردار دزفول در آئین اختتامیه نمایشگاه عکاسی گروهی هفت رنگ ۲ که در مجتمع فرهنگی سینمایی این شهر برگزار شد، با تاکید بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از هنرمندان بومی، اظهار داشت: قطعا جوانان هنرمند این شهر با داشتن استعداد و ظرفیت های فراوان میتوانند در زمره برترین هنرمندان کشور قرار بگیرند.

 وی افزود: قرار است تفاهم نامه همکاری فرهنگی هنری بین شهرداری دزفول و گروه هفت رنگ منعقد شود که امیدواریم این امر سبب حمایت و ایجاد انگیزه بیشتر میان آنها شود.

 در پایان این آئین تفاهم نامه همکاری فرهنگی هنری بین شهرداری و گروه مذکور منعقد شد، که طبق این تفاهم نامه مقرر شد، تعداد ۲۳ عدد تابلو عکس منتخب از این نمایشگاه توسط شهرداری دزفول خریداری شده و درآمد حاصل از آن صرف امور خیریه در مناطق سیل زده استان خوزستان شود.

 همچنین طبق تفاهم نامه مذکور شهرداری دزفول متعهد می شود از این اثار در سطح ادارات و سازمان های تابعه خود و همچنین به عنوان تبلیغات محیطی در سطح شهر با حفظ حق امتیاز صاحب اثر استفاده نماید.

 از دیگر بندهای این تفاهم نامه  میتوان به انتخاب یک نماینده از این گروه به عنوان یکی از اعضای هئیت امنای مجموعه بوستان هنرمندان دزفول نیز اشاره کرد.

 نمایشگاه عکاسی گروهی هفت رنگ ۲ با مشارکت شهرداری دزفول از تاریخ ۵ الی ۱۲ اردیبهشت سال جاری در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول برگزار شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0