• ساعت : ۱۱:۵:۱۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ 
  • تعداد بازدید : 253
پیام تبریك شهردار دزفول برای كسب رتبه انجمن برگزیده كشوری توسط انجمن 《دزپارس》

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول متن پیام مذکور به شرح ذیل است؛

آبادانی شهردزفول از دیرباز، مدیون حضور فعالانه مردم در ساختن و آبادانی دیار خود بوده است و امروز نیز تشکل ها و سازمان های مردم نهاد، می توانند در کنار تلاش مدیران شهری، در جلب مشارکت عمومی برای ساختن فردای بهتر شهر خود همت نمایند.

انجمن ها وسازمانهای مردم نهاد نقش موثری در ارتقای سطح فرهنگی-  اجتماعی جامعه دارند ومیتوانند یاری رسان خوبی برای ادارات وارگانهای دولتی باشند.

دزفول پتانسیلهای بالایی برای معرفی وتوسعه ی صنعت گردشگری دارد که سازمانهای مردم نهاد میتوانند نقش پررنگی در شناساندن آنها داشته باشند.

فعالیت های صادقانه و دلسوزانه انجمن مردمی دزپارس در ایام نوروز و کسب رتبه "سمن برگزیده ی کشوری" این انجمن در جشنواره ملی سین هشتم که از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور برگزار شد بار دیگر نشان از همت والای جوانان با انگیزه دزفولی در فعالیت های اجتماعی و توسعه ی صنعت گردشگری دزفول است  که همواره در همه ی عرصه ها خوش درخشیده اند و بار دیگر سبب شد با وجود مسائل خاص نوروز 98 در کنار سایر فعالیت های نوروزی ارگان ها، دزفول به شایستگی میزبان میهمانان نوروزی باشد و خوش بدرخشد.

اینجانب ضمن تبریک این موفقیت به مردم شریف دزفول و به ویژه اعضای انجمن دزپارس برای کسب این موفقیت که همواره در توسعه ی صنعت گردشگری و فرهنگسازی تلاش نموده اند، مجدد تاکید می کنم که شهرداری دزفول از هیچ تلاشی در جهت حمایت از سازمانهای مردم نهاد فروگذار نیست و همواره حامی فعالیت انجمنهای مردمی خواهد بود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0