• ساعت : ۱۰:۱۵:۲۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 335
    /  2
شهردار دزفول
یكی از رویكردهای مهم شهرداری بسترسازی برای ایجاد اشتغال جوانان است

صبح روز(چهارشنبه) ۱۸ اردیبهشت سال جاری نشست کمیسیون ساماندهی مشاغل با حضور شهردار دزفول، مدیران مناطق و دیگر اعضای این کمیسیون در محل دفتر شهردار، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، "محمد علی دوائی فر" در حاشیه این نشست با تاکید بر لزوم اشتغال زایی و ایجاد موقعیت های شغلی مناسب برای جوانان، اظهار داشت: جوانان این شهر با داشتن روحیه کار، پشتکار و خلاقیت میتوانند نقش مهمی در توسعه و پیشرفت جامعه ایفا کنند.

وی با بیان اینکه شهروندان بالاخص جوانان میتوانند پیشنهادهای شغلی و سرمایه گذاری خود را به شهرداری ارائه دهند، افزود: کلیه این درخواست ها در این کمیسیون بررسی و در صورت تصویب، با مشارکت آنها به اجرا در می آید.

دوائی فر با بیان اینکه یکی از رویکردهای مهم شهرداری دزفول بسترسازی برای ایجاد اشتغال جوانان است،تاکید کرد: کمک به اشتغال جوانان می تواند کمک شایانی به کاهش آسیب های اجتماعی نیز نماید.

لازم به توضیح است که کمیسیون ساماندهی مشاغل ماهیانه یکبار به منظور تبادل نظر در خصوص مشاغل درخواستی و پیشنهادهای سرمایه گذاری در محل دفتر شهردار دزفول برگزار می شود که بعد از بررسی و تایید برخی موارد درخواستی، موقعیت های جدید شغلی برای جوانان مهیا می گردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0