• ساعت : ۱۰:۲۹:۳۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 316
    /  4
شهردار دزفول
همكاری و تعامل شهرداری و نیروی انتظامی به سود شهروندان است

 پیش از ظهر روز (یکشنبه) ۲۲ اردیبهشت سال جاری، شهردار دزفول به همراه معاونین و جمعی از مدیران شهرداری، با حضور در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی با فرمانده جدید نیروی انتظامی این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، "محمد علی دوائی فر" در این دیدار با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل شهرداری و نیروی انتظامی، اذعان داشت: شهرداری دزفول کما فی السابق این آمادگی را دارد که در حد توان با نیروی انتظامی همکاری نماید.

شهردار دزفول افزود: قطعا همکاری و تعامل این دو نهاد، بسیار مثمر ثمر برای جامعه و  به سود شهروندان است.

وی نقش نیروی انتظامی را در ارتقای امنیت جامعه بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: می باید از زحمات تک تک نیروهای انتظامی این شهرستان به عنوان حافظان امنیت جامعه،  تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه سرهنگ "روح اله گراوندی " فرمانده نیروی انتظامی ضمن عرض خیر مقدم  به شهردار دزفول و سایر معاونین، اظهار داشت : پلیس دزفول نگاهی تعاملی ، مثبت و سازنده با همه دستگاهها ، سازمانها و ارگانهای دولتی دارد  و با توجه به اينكه شهرداري و نيروي انتظامي در ارتباط مستقيم با شهروندان هستند و از بيشترين مراجعات مردمي برخوردارند، هماهنگي و همكاري مستقیم اين دو نهاد خدمتگزار و خدوم  می تواند  منجر به رضايتمندی مردم شهید پرور و انقلابی دزفول و در نهایت تحقق انضباط اجتماعی در سطح جامعه شود.

وي در ادامه با اشاره به زمينه‌هاي مشترک همکاري ميان  نيروي انتظامي و شهرداری  تصريح کرد: اين دو نهاد بايد با تأسي از تأکيدات مقام معظم رهبري ، خود را براي انجام فعاليت‌هاي مشترک در جهت ايجاد شهري با ضریب امنیتی بالا و متعالي آماده کنند و در این راستا شهرداری مي‌تواند يکي از بازوان مهم نيروي انتظامي به‌خصوص در اجراي موفقيت‌آميز طرح‌هاي انتظامی و اجتماعي باشد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.5.0
    V5.5.5.0