• ساعت : ۸:۳۳:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۸/۱۱ 
  • تعداد بازدید : 372
معاون اسبق سازمان نوسازی تهران و رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسین مشاور سنگپی
پروژه گذر قائم (عج) می تواند ویترین اصالت خوزستان باشد

 شهردار دزفول و معاون سازمان نوسازی تهران به همراه تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر دزفول از پروژه فرهنگی و تجاری تفریحی قائم (عج) بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، در این بازدید مهندس دوائی فر شهردار دزفول و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص پروژه مذکور توضیحاتی ارائه دادند و به بحث و تبادل نظر با یکدیگر پرداختند.

معاون اسبق سازمان نوسازی تهران نیز در این بازدید ضمن بیان نکات مثبت و کم نظیر این پروژه و ارائه چند راهکار در خصوص چگونگی واگذاری و فعال سازی طرح قائم (عج) گفت: ظرفیت های گردشگری دزفول در مقیاس استانی، ملی و فراملی بسیار ارزشمند و درخشان است.

 مجید موحدی افزود: معماری خاص و بسیار غنی و فضای خاص و منحصر بفردی همچون شوادون ها، آجرکاری های خاص، بافت تاریخی شهر و کت های ساحلی و تاریخی در کنار ظرفیت های ساحلی رودخانه دز در سطح جهان بی نظیر است و شکوفایی گردشگری دزفول ظرفیت حیرت آور اقتصادی را برای کشور آماده خواهد کرد.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به معماری و طراحی غنی، خاص و منحصر بفرد پروژه گذر قائم(عج)، این طرح می تواند به عنوان ویترین اصالت خوزستان باشد.

لازم به ذکر است، بعد از بازدید از پروژه قائم(عج) از چند جاذبه گردشگری و تفریحی دزفول نیز بازدید به عمل آمد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0