• ساعت : ۹:۲۵:۲
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۱۶ 
  • تعداد بازدید : 135
در نشست شهردار دزفول با مدیران شرکت زیباسازه توس تاکید شد
ضرورت تكمیل و بهره برداری از برخی پروژه های شهرداری دزفول

صبح روز چهارشنبه ۱۳ آذرماه سال جاری نشست شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دزفول با مدیر عامل و هیئت مدیره شرکت زیباسازه توس در خصوص سرمایه گذاری و تکمیل و بهره برداری از برخی پروژه های عمرانی، در محل دفتر شهردار دزفول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، "محمد علی دوائی فر" بعد از پایان این نشست در گفت و گویی اظهار داشت: در این جلسه در خصوص تکمیل پروژه هایی نظیر پارکینگ دروازه صحبت هایی مطرح شد که امید است با تصمیم های اتخاذ شده مواردی مانند نحوه فروش و همچنین برخی مشکلات آن، مرتفع شود.

وی افزود: با توجه به ظرفیت های دزفول در زمینه های مختلف خصوصا بخش گردشگری، مدیران این شرکت علاقه مندی خود را جهت سرمایه گزاری در این شهر اعلام کردند.

شهردار دزفول با اشاره به حضور اعضای شورای شهر در این نشست، بیان داشت: در این جلسه علاوه بر موارد مذکور با مصوباتی نیز همراه بود که با برنامه ریزی و اهتمام صورت گرفته این مصوبات بزودی اجرائی خواهد شد.

دوائی فر در پایان اظهار امیدواری کرد که با توجه به همکاری و اعلام آمادگی این شرکت توانمند بزودی شاهد اتمام و اجرایی شدن بسیاری از پروژه ها در شهر دزفول باشیم.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0