• ساعت : ۸:۱۵:۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ 
  • تعداد بازدید : 61
    /  2
شهردار دزفول:
پروژه تعریض و بهسازی جاده محمدبن جعفر طیار با سه اكیپ عمرانی در حال اجرا است
️ شهردار دزفول به همراه اعضای کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی این شهر و جمعی از مدیران شهرداری از برخی پروژه های عمرانی شهرداری دزفول بازدید کردند.

️به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، محمد علی دوائی فر شهردار دزفول، در حاشیه بازدید از پروژه تعریض و بهسازی جاده محمدبن جعفر طیار با بیان اینکه این پروژه با سه اکیپ عمرانی سازمان عمران شهرداری دزفول در حال اجراست، اظهار داشت: با توجه به اینکه این جاده یکی از محورهای حادثه خیز بوده، اتمام آن جزو اولویت های این شهرداری است.

وی افزود: با توجه به اهمیت این پروژه، مدیران شهرداری دزفول به صورت روزانه از عملیات اجرایی آن بازدید می کنند و تاکنون نیز علی رغم مشکلات متعدد، پیشرفت های شایان توجهی در این پروژه صورت گرفته است.

همچنین در این بازدید، پروژه هایی نظیر بازارچه های عرضه صنایع دستی و محصولات فرهنگی، عملیات اصلاح گره ترافیکی تقاطع بلوار شهید کمیلی فر و خیابان آفرینش، گذر فرهنگی باباحزقیل، عملیات اجرایی ساخت میدان جدید کپو، کانال دفع آبهای سطحی واقع در کوی آیت الله مدرس و دال های ساخته شده برای پوشش این کانال در محل کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری، مورد بررسی قرار گرفت.

 میرزاعلی آستی رئیس کمیسیون عمران ، حمل و نقل شورای شهر دزفول نیز پس از بازدید از همه تلاشگران عرصه خدمت رسانی به مردم دزفول به ویژه شهردار و پرسنل شهرداری دزفول قدردانی کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0