• ساعت : ۹:۲۰:۵۹
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 25
    /  2
آئین رونمایی از تمثال مبارك فرماندهان شهید گردان بلال دزفول برگزار شد
️ آئین رونمایی از تمثال مبارک فرماندهان شهید گردان بلال دزفول با حضور امام جمعه دزفول، سرپرست فرمانداری دزفول، شهردار و رئیس شورای اسلامی این شهر، جمعی از رزمندگان و سایر مسوولان محلی برگزار شد.

️به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، در این آئین که صبح امروز(پنجشنبه) در محل میدان شهدای گردان بلال برگزار شد، محمد علی دوایی فر شهردار دزفول با بیان اینکه به منظور حفظ فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدرمان تمثال مبارک فرماندهان شهیدگردان بلال،بازسازی شد افزود: بازسازی تابلوی این شهدای گرانقدر از لحاظ معنوی بسیار ارزشمند بوده چرا که وحدت و همدلی امروز این نظام مقدس مرهون جانفشانی های این عزیزان است.

وی با بیان اینکه پرداختن به موضوع شهدا و دفاع مقدس از برنامه های مهم این شهرداری در حوزه مسائل فرهنگی است، گفت:آمادگی داریم تا با همکاری سایر دستگاه های مرتبط تابلوهای دیگر شهدای گرانقدرمان را نیز بازسازی کنیم.

دوایی در پایان گفت: این تابلو طی دو هفته به همت معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری دزفول بازسازی شد که از جمله اقدامات دیگر آن می توان به آجر کاری سنتی دزفول و کاشت انواع گل و گیاه به منظور زیباسازی، اشاره کرد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0