• ساعت : ۲۲:۱:۲۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ 
  • تعداد بازدید : 56
به مناسبت روز شوراها؛
شهردار دزفول و جمعی از مدیران شهرداری با اعضای شورای اسلامی شهر دزفول دیدار كردند
شهردار دزفول به همراه جمعی از معاونین و مدیران مناطق و سازمان های شهرداری دزفول به مناسبت روز شوراها ظهر امروز یکشنبه با حضور در محل شورای اسلامی شهر دزفول با اعضای این شورا دیدار کردند و این روز را به آنان تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، مهندس دوائی فر شهردار دزفول در این نشست ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک به مناسبت فرا رسیدن روز شوراها و همچنین روز کارگر با اشاره به اهمیت و جایگاه شورا و مشورت افزود: به طور قطع این شوراها هستند که می توانند نقش مهم و موثری در مدیریت و توسعه شهری ایفا کنند.

وی ضمن قدردانی از مساعدت ها و همکاری های اعضای شورای شهر در اجرای برنامه ها و پروژه های شهرداری دزفول، خاطرنشان کرد: به طور حتم می توان با تلاش، همدلی و تعامل بیشتر بین شورا و شهرداری مسیر خدمت رسانی به مردم را هموار تر کرد.

شهردار دزفول در ادامه تاکید کرد: می باید از فرصت مسئولیت برای خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم استفاده کرد‌؛ امیدواریم طی ماه های باقیمانده این دوره بتوانیم کمبودها را به بهترین نحو ممکن جبران کرده و فضایی توأم با آرامش و نشاط برای شهروندان فراهم آوریم.

در این نشست عظیمی فر رئیس شورای اسلامی شهر دزفول نیز  از زحمات، تلاش ها و فعالیت های عمرانی، خدماتی و فرهنگی مجموعه شهرداری دزفول قدردانی و اظهار امیدواری کرد که در ادامه این مسیر  با همدلی، همت و تلاش بیشتر، خدمت رسانی هر چه شایسته تر به شهروندان دو چندان شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0