• ساعت : ۹:۳۷:۱۸
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 123
دیدار امام جمعه و اعضای ستاد اربعین شهرستان دزفول با شهردار دزفول
امام جمعه و اعضای ستاد اربعین شهرستان دزفول ظهر امروز شنبه با حضور در محل دفتر شهردار با وی دیدار و گفتگو کردند.

️ به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، در این نشست ابتدا حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی امام جمعه دزفول با تبریک انتخاب شهردار دزفول و آرزوی موفقیت برای ایشان و مجموعه شهرداری، در خصوص اقدامات ستاد اربعین این شهرستان طی سال های گذشته توضیحاتی ارائه و از اقدامات و همکاری های شهرداری دزفول با این ستاد قدردانی کرد. 

 در ادامه دکتر عیسی زاده شهردار دزفول با قدردانی از زحمات و تلاش های حجت الاسلام والمسلمین قاضی دزفولی امام جمعه دزفول به نقش و جایگاه مهم ائمه جمعه در جامعه اشاره و خاطرنشان کرد: به طور قطع این جایگاه ویژه باعث وجود وحدت و یکدلی در جامعه می شود.

 وی با قدردانی از اقدامات و تلاش های ستاد اربعین دزفول اظهار داشت: شهرداری دزفول همواره در جهت رسالت دینی، مذهبی و خدماتی خود آماده هرگونه همکاری با این ستاد است. 

 عیسی زاده در ادامه اظهار امیدواری کرد که این شهرداری با تعامل و همکاری بیشتر با این ستاد بتواند گام های بلند و موثری در این راستا بردارد. 

 دکتر عیسی زاده در بخشی دیگر از سخنان خود با تبریک آغاز هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهداء و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، به نقش و جایگاه بسیج به عنوان مردمی ترین نهاد انقلابی اشاره کرد و نهادینه شدن تفکر و فرهنگ بسیجی را برای پیشرفت و تعالی کشور ضروری دانست.
 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0