• ساعت : ۱۰:۵:۱۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۹/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 76
آیین قدردانی از افتخار آفرینان دبیرستان شیخ انصاری (ره) برگزار شد

️ به گزارش روابط عمومی شهرداری دزفول، صبح امروز سه شنبه ۲۳ آذر ماه آیین قدردانی از افتخار آفرینان دبیرستان استعدادهای درخشان شیخ انصاری (ره) دزفول در محل این دبیرستان برگزار شد.

 در این آیین که با حضور شهردار دزفول، سرپرست آموزش و پرورش و جمعی از دانش آموزان و‌ خانواده های آنان برگزار شد، از دانش آموزانی که در مسابقات علمی شهرستان، استان،‌ ملی و فراملی مقام کسب کرده بودند، قدردانی شد.

در این مراسم دکتر عیسی زاده شهردار دزفول ضمن تبریک به دانش آموزان افتخار آفرین، با اشاره به نقش و اهمیت خرد و پژوهش و تاثیر چشمگیر آن در تمام جنبه های زندگی، گفت: شهرداری دزفول در راستای گفتمان اجتماعی و فرهنگی قصد دارد برنامه هایی در حوزه آموزش و پرورش انجام دهد که به طور حتم  این موضوع نیازمند جلب مشارکت شهروندان و پژوهشگران به ویژه دانش آموزان خلاق و توانمند است. 

وی افزود: در کنار آموزش، موضوع تقویت مهارت ها از جمله دیدن، شنیدن و تحلیل مسائل یک امر مهم و ضروری بوده و نیاز است در راستای رسیدن به جامعه ای سالم و آرام، چگونگی بهتر اندیشیدن نیز به دانش آموزان تعلیم داده شود. 

شهردار دزفول خاطر نشان کرد: دانش آموزان با توجه به ظرفیت، توانایی و استعدادی که دارند باید در امر پژوهش یاری رسان ما باشند تا بتوانیم در حوزه اندیشه و پژوهش ورود کرده و به اهداف والا برسیم.

در پایان این مراسم با توجه به اینکه ۲۴ تا ۳۰ آذرماه به‌عنوان هفته پژوهش و فناوری نام ‌گذاری شده است، زنگ پژوهش توسط شهردار دزفول و سرپرست آموزش و پروش نواخته شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0