• ساعت : ۱۱:۵۱:۲۷
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 11
شهردار دزفول در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول عنوان كرد؛
برگزاری ۲ جشن بزرگ شهری توسط شهرداری به مناسبت گرامیداشت عید غدیر/ آمادگی شهرداری دزفول در زمینه تولید محتوا با هماهنگی ادارات و دستگاه های فرهنگی و مذهبی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، سیدمحمدحسن عیسی زاده شهردار دزفول پیش از ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول در محل دفتر امام جمعه با موضوع هماهنگی برنامه های گرامیداشت عید غدیر، اظهار داشت: عظمت و جایگاه غدیر به قدری است که ما باید با همت و توان مضاعف در راستای گرامیداشت این مناسبت بزرگ تلاش و برنامه ریزی کنیم.

وی از آذین بندی و زیباسازی فضای شهری به همین مناسبت توسط شهرداری دزفول خبر داد و افزود: دو جشن بزرگ شهری نیز به مناسبت گرامیداشت عید غدیر برگزار خواهد شد.

 شهردار دزفول گفت: تولیدات رسانه ای و انتشار گسترده آنها در فضای مجازی از دیگر برنامه های شهرداری دزفول به مناسبت گرامیداشت عید غدیر خواهد بود.

 عیسی زاده با تاکید بر لزوم انجام کار تخصصی در زمینه تولید محتوا،خاطرنشان کرد: این امر باید توسط دستگاه های مربوطه انجام شود و شهرداری نیز، استقبال و حمایت لازم را به عمل می آورد.
 

 عیسی زاده با اعلام آمادگی شهرداری در زمینه تولید محتوا با هماهنگی ادارات و دستگاه های فرهنگی و مذهبی، گفت: شایسته است در زمینه تولید محتوا و غنابخشی به برنامه ها و مناسبت ها از ظرفیت حضور مردم نیز بخوبی استفاده شود.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0