• ساعت : ۸:۳۳:۱۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ 
  • تعداد بازدید : 133
اجرای برنامه های متنوع فرهنگی به مناسبت گرامیداشت دهه كرامت توسط شهرداری دزفول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، سید محمد حسن عیسی زاده روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در روزهای دهه کرامت و گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت معصومه (س)، حضرت امام رضا(ع) و همچنین بزرگداشت حضرت سبزقبا(ع) ، به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری دزفول برنامه های متنوعی اجرا شد.

🔸️ وی فضاسازی گسترده شهری و 
برپایی یک نمایشگاه در بوستان بانوان فلاحت در جنوب شهر با همکاری گروه جهادی شهدای مقاومت را از جمله این برنامه ها برشمرد و افزود: این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان بود، ضمن اینکه هم زمان با این نمایشگاه، برنامه های فرهنگی و هنری همچون سرود و نمایش نیز اجرا شد.

🔸️ شهردار دزفول با اشاره به برگزاری جشن روز دختر در بوستان بانوان جنوب با همکاری گروه جهادی شهدای مقاومت، عنوان کرد: در این ایام، جشن بزرگ دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س) با همکاری کانون جلسات قرآن نیز در بوستان خانواده برگزار شد که با استقبال بسیار چشمگیری از سوی مردم مواجه شد.

🔸وی افزود: جشن میلاد امام رضا (ع) و روز بزرگداشت حضرت سبزقبا(ع) نیز با همکاری گروه جهادی شهدای مقاومت در بوستان فلاحت جنوب و با حضور گسترده مردم برگزار شد.

🔸️ شهردار دزفول در پایان طراحی و چاپ پوستر به مناسبت روز گرامیداشت مقام حضرت سبزقبا(ع) و همچنین تولیدات چند رسانه ای را از دیگر برنامه های شهرداری دزفول به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت برشمرد و گفت: این پوستر به طور گسترده در بین ادارات و مراکز مذهبی و فرهنگی شهرستان دزفول توزیع شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0