• ساعت : ۱۱:۷:۳۲
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 126
مدیر آبفا منطقه دزفول با شهردار دزفول دیدار كرد /تاكید بر افزایش تعامل بین شهرداری و آبفا برای ارائه خدمات بهتر به شهروندان
مدیر آبفا منطقه دزفول صبح امروز یکشنبه با حضور در محل دفتر شهردار دزفول با وی دیدار و گفتگو کرد.

️ به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، سیدمحمدحسن  عیسی زاده شهردار دزفول در این دیدار ضمن قدردانی از اقدامات آبفا در زمینه آماده سازی موکب شهرستان دزفول در مرز چذابه، تاکید کرد: شهرداری دزفول نیز در همین راستا با نهایت توان آماده خدمت رسانی است.

 وی افزود: در سالهای گذشته تلاش های زیادی در مرز چذابه برای خدمت رسانی به زائران و عزاداران حضرت اباعبدالله حسین (ع) صورت گرفته اما اساسی و زیرساختی نبوده اند لذا مقرر شد امسال ساخت این موکب بر اساس نقشه جامع انجام و اجرایی شود.

عیسی‌زاده همچنین در بخشی دیگر از سخنان خود بر لزوم افزایش تعامل و همکاری بین شهرداری و آبفا به منظور خدمات رسانی بهتر به شهروندان تاکید کرد.

حسین سعادتی فر مدیر آبفا منطقه دزفول نیز با قدردانی از تلاش های شهرداری دزفول در راستای آماده سازی موکب دزفول در مرز چذابه گفت: آبفا منطقه دزفول آماده همکاری با شهرداری در تمام زمینه ها از جمله خدمات رسانی در مرز چذابه است.

 در پایان این نشست با اهدای لوح و هدیه از سوی مدیر آبفا منطقه دزفول از زحمات و تلاش های عیسی زاده شهردار دزفول قدردانی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0