• ساعت : ۱۶:۴۵:۶
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ 
  • تعداد بازدید : 113
    /  6
امروزه باید با سلامت و صداقت در انجام وظایف محوله، راه شهدا را ادامه دهیم
شهردار دزفول گفت: اگر شهدا با ایثار جانشان، رسالت خود را برای دفاع از وطن انجام دادند ما نیز امروزه باید با سلامت و صداقت در انجام وظایف محوله، راه آن ها را در زمینه خدمت گزاری به وطن ومردم ادامه دهیم.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، سیدمحمدحسن عیسی زاده صبح امروز پنجشنبه در مراسم عطرافشانی و غبار روبی مزار شهدا که به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیران و جمعی از پرسنل شهرداری در گلزار شهدای شهیدآباد برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: شهدا با وجود اینکه همچون سایر انسان ها درگیر زندگی روزمره خود بوده و دارای نعمت جان شیرین و خانواده بودند اما علاقه دنیوی خود را رها کرده و برای دفاع از وطن و مردم به جبهه حق علیه باطل رفتند.

 

وی افزود: شهدا با ایثار جان خود از کیان و خاک میهن و ارزش های وطن جانانه دفاع کردند و اجازه ندادند یک وجب از خاک کشور به بیگانه ها داده شود.

 

شهردار دزفول، آرامش و ثبات کنونی کشور را مرهون جانفشانی ها و رشادت های شهدا در طول جنگ تحمیلی برشمرد و تصریح کرد: با وجود گذشت این همه سال هنوز هیچ کشور و ابرقدرتی در جهان جرات نمی کند به ایران به چشم یک کشور ضعیف نگاه کند چرا که در طول ۸ سال جنگ تحمیلی، هزاران نفر از جوانان غیورمند ایران، امنیت کشور را تضمین کردند. 

 

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0