• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 87
ساخت بوستان كوهستان دزفول در دستور كار قرار گرفت
سرپرست شهرداری دزفول با بیان اینکه پیگیری هایی برای واگذاری زمین ۲۰۰ هکتاری پارک کوهستان در شمال دزفول انجام شده است، گفت :بازدیدی همراه با منابع طبیعی از زمین پارک انجام شده و قرار است مراحل واگذاری آن انجام شود

گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، عباس یوسفی نژاد عصر چهارشنبه در نشست شورای اسلامی شهر دزفول در محل شورا افزود: آماده سازی و نصب دیوار سایت زباله نیز در حال مناقصه است که هزینه آن از محل مالیات آلاینده‌ها پرداخت می‌شود.

 

 وی همچنین درخصوص واگذاری پارک جنگلی لاله به شهرداری گفت: اقداماتی در این زمینه انجام شده است که درصورت واگذاری قبل از عید این مجموعه ۱۲۷ هکتارب ساماندهی و در راستای توسعه گردشگری استفاده خواهد شد.

 

 

 سرپرست شهرداری دزفول بیان کرد: سه طرح ترافیکی در راستای طرح جامع ترافیک شهر دزفول ارائه شد که یک طرح موردتایید قرار گرفت و در شورای ترافیک مطرح شد.

 

 وی افزود: طرح جامع ترافیک دزفول توسط کارشناسان مشاور ترافیکی فعال است البته کار با کندی پیش می‌رود.

 

 یوسفی نژاد گفت: سه طرح توسط این کارشناسان ارائه شده که شامل میدان رودبند، تقاطع شریعتی و ۴۵ متری و ورودی بلوار جلوی شهیدآباد بودند.

 

 وی ادامه داد: طرح ترافیکی تقاطع شریعتی به ۴۵ متری و بلوار جلوی شهیدآباد ایراداتی داشتند که مطرح شدند ولی طرح میدان رودبند تایید و در شورای ترافیک مطرح شد.

 

سرپرست شهرداری دزفول با اشاره به بالارفتن هزینه‌ها اظهار کرد: تکمیل اقدامات عمرانی در نو فرهنگ و بهسازی کشتارگاه دزفول از جمله اقدامات شهرداری دزفول طی ماه‌های اخیر است.

 

 وی افزود: سالن ورزشی در انتهای کوی مدرس نیز کفپوش گذاری شده و برق و گاز نیز در حال انجام است که امیدواریم قبل از عید بهره برداری شوند.

 

 یوسفی نژاد گفت: یک قنات سنتی با قدمت بالا داشتیم که حفاری آن انجام شده تا آب را از رودخانه منتقل و زمینه گردشگری را فراهم کند./ایرنا

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0