• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ 
  • تعداد بازدید : 106
next    /  6 prev
به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)
آیین تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری دزفول برگزار شد
آیین تجلیل از بانوان شاغل در شهرداری دزفول به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور رییس شورای شهر دزفول، معاونین و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، "عباس یوسفی نژاد" سرپرست شهرداری دزفول در این آیین که صبح امروز سه شنبه در سالن اجتماعات سازمان عمران شهرداری برگزار شد، ضمن تبریک ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با اشاره به نقش موثر بانوان در جامعه اظهار کرد: ما در مجموعه شهرداری بانوان زیادی داریم که در جایگاه و سطوح مختلف فعالیت می کنند که لازم است بیش از پیش به آنان توجه و برای رفع مشکلاتشان برنامه ریزی شود. 

 

 وی با بیان اینکه مراسماتی از این دست فرصتی ارزشمند برای قدردانی از جایگاه بانوان است، تاکید کرد: ما در مجموعه شهرداری دزفول به منظور مرتفع کردن مشکلات بانوان از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد. 

 

 رییس شورای اسلامی شهر دزفول نیز در این مراسم با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: زن دردانه خلقت آفرینش است و دارای ارزش و قرب بسیار زیادی است که این امر به پاس حرمت بی بی فاطمه زهرا (س) است.

 

 پرآور با بیان اینکه ارزش و مقام زنان در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی رشد و نمود زیادی پیدا کرد، افزود: در قبل از انقلاب تعداد زنان شاغل و دارای تخصص های مختلف بسیار کم بود اما بعد از انقلاب اسلامی به یمن ارزش و اعتباری که مقام زن در اسلام داشت شان و مقام بانوان تسری پیدا کرد و اکنون هیچ رشته ای در ایران وجود ندارد که زنان و دختران در آن صاحب نظر و متخصص نباشند.

 

 وی بیان کرد: امروز زنان ما پا به پای مردان قدم بر می دارند و در برخی موارد جلوتر از مردان برای پیشرفت و آبادانی به ارائه خدمات می پردازند.

 

رییس شورای اسلامی شهر دزفول با اشاره به نقش بی بدیل بانوان در تعالی و پیشرفت شهر، تاکید کرد: بانوان باید با توانمندی و ابتکار عمل، خود را بروز و ظهور دهند و مدیران خود در مکان کاری را متقاعد کنند از توانمندی آنها استفاده شود. 

 

 پرآور یادآور شد: ما در شرایطی زندگی می کنیم که امکان پیشرفت و توسعه زنان بشدت فراهم است چرا که اسلام برای زن ارزش های بی نهایتی قرار داده است لذا زنان باید قدر و ارزش خود را بدانند و اگر اینچنین نشود دچار خسران دنیوی و اخروی خواهند شد.

 

در پایان این مراسم با اهدای هدیه از بانوان شاغل در شهرداری قدردانی شد.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0