• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ 
  • تعداد بازدید : 60
طرح های عمرانی شهرداری دزفول روبه رشد هستند/ دزفول در حال آماده شدن برای پذیرایی از مسافران نوروزی است
رئیس شورای اسلامی شهر دزفول گفت: طرح های عمرانی شهرداری دزفول رو به رشد هستند و با تلاش و همت شبانه روزی نیروهای شهرداری این اقدامات به خوبی در حال انجام است.

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، محمدحسن پرآور امروز چهارشنبه در جریان بازدیدی که با حضور اعضای شورا و مدیران شهرداری دزفول از پروژه های در دست اجرای شهرداری و ماشین آلاتی که اخیرا خریداری شده صورت گرفت، اظهار کرد: با توجه به اینکه در پایان سال هستیم پروژه های عمرانی باید سرعت بیشتری داشته باشند.

 

 رئیس شورای اسلامی شهر دزفول با اشاره به بازدید از ماشین آلات جدید از جمله اتوبوس، دستگاه فلاسک آسفالت و چوب خرد کن و همچنین گازسوز کردن کارخانه آسفالت، تصریح کرد: این تجهیزات تا ۲۲ بهمن به کار گرفته خواهند شد.

 

 وی در ادامه عنوان کرد: دستگاه فلاسک آسفالت که برای لکه گیری آسفالت و گرم نگهداشتن آسفالت بکار می رود نیز تهیه شده که امیدوار هستیم دستگاه های دیگری نیز اضافه کنیم تا هر منطقه شهرداری یک دستگاه داشته باشد. 

 

 پرآور اضافه کرد: امیدواریم با نقطه نظرات شهروندان هم برای نوروز آماده باشیم و هم رضایت شهروندان را جلب کنیم ضمن اینکه در این راستا برنامه های متعددی توسط شهرداری در دستور کار است.

 

 وی ادامه داد: بعد از چند سال محدودیت کرونایی در تلاش هستیم با همت شهردار و اعضای شورای شهر، دزفول شهر حماسه و قهرمان را برای پذیرایی از مسافران نوروزی آماده کنیم.

 

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0