• ساعت : ۸:۶:۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ 
  • تعداد بازدید : 33
تشریح برنامه های فرهنگی شهرداری به مناسبت گرامیداشت دهه مبارك فجر
سرپرست شهرداری دزفول برنامه ها و اقدامات فرهنگی و اجتماعی صورت گرفته توسط این شهرداری به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر را تشریح کرد.

 

 

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، "عباس یوسفی نژاد" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: شهرداری دزفول همزمان با آغاز دهه مبارک فجر اقدامات متعددی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی انجام داده است.

 

 وی افزود: فضاسازی گسترده شهری به مناسبت دهه مبارک فجر و میلاد باسعادت امام علی (ع) و آذین بندی و فضا آرایی گسترده شهری در تمام نقاط شهر از جمله اقدامات شهرداری به مناسبت گرامیداشت دهه فجر و میلاد با سعادت امام علی (ع) می باشد که با توجه به اهمیت موضوع این اقدامات از چند روز قبل اجرا شده است.

 

 سرپرست شهرداری دزفول در ادامه تولیدات چندرسانه ای جهت انتشار در فضای مجازی و نورافشانی گسترده در چند نقطه از شهر به صورت همزمان در شب پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را از دیگر برنامه های شهرداری به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر برشمرد و عنوان کرد: شهرداری دزفول همچنین جشن های محله محور متعددی در قالب اجرای گروه های سرود، برگزاری مسابقات و اجرای تئاتر خیابانی طنز در چند نقطه از شهر در نظر گرفته است.

 

 یوسفی نژاد از برگزاری مسابقات چندجانبه محلات دزفول در بوستان بعثت ویژه نوجوانان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر خبر داد و اضافه کرد: این برنامه با همکاری ناحیه مقاومت بسیج شهرستان برگزار خواهد شد.

 

 وی همچنین همکاری با مساجد، هیئات و گروه های مردم نهاد در برگزاری جشن ها و برپایی مواکب بصورت گسترده را از دیگر اقدامات انجام شده توسط شهرداری به مناسبت گرامیداشت این ایام عنوان کرد و افزود: پویش هرخانه یک پرچم آغاز شده و در پایان پویش به تعدادی از افراد شرکت کننده به صورت قرعه کشی هدایایی اهدا می شود.

 

 یوسفی نژاد در پایان به حرکت اتوبوس گردشگری به مناسبت گرامیداشت دهه فجر اشاره کرد و گفت: هماهنگی‌ های لازم برای اجرای این برنامه خانوادگی انجام شده است.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0