• ساعت : ۰۸:۴۱
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ 
  • تعداد بازدید : 75
شهردار دزفول
دزفول ظرف چند ساعت ۹۴ میلیمتر بارندگی را پشت سر گذاشت/نقش پررنگ فرماندار دزفول در مدیریت واحد شهری و هماهنگی بین سازمان‌های خدماتی در بارندگی اخیر ارزشمند است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری دزفول، شهردار دزفول در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: علی رغم بارش کم نظیر رحمت الهی، تاب آوری شهر قابل قبول بوده و با توجه به آمادگی قبلی پرسنل و امکانات شهرداری و تمهیداتی که قبلا پیش بینی شده بود، می توان در مجموع نمره قبولی را به مجموعه مدیریت شهری داد.

 عتاب اهوازی ضمن قدردانی از همکاری شرکت آبفای دزفول، نقش پررنگ فرماندار محترم دزفول در مدیریت واحد شهری و هماهنگی بین سازمان‌های خدماتی در بارندگی اخیر را ارزشمند و راهگشا توصیف کرد.

 

 شهردار دزفول همچنین بیان داشت:

 با وجود اینکه عملکرد شهرداری دزفول در مقایسه با سایر شهرهای استان در وضعیت بهتری تعریف می گردد، ولی نقاط ضعف و مشکلاتی هم در شهر از جمله ماندگاری نزدیک به ۲ ساعته آب در برخی نقاط علی رغم پایان بارش وجود داشت که مدیران مناطق می باید راه حل این موارد را در دستور کار قرار دهند.

 

 وی ادامه داد: همچنین معمولا بعد از بارندگی های شدید مشکلاتی مانند ایجاد فرونشست های معابر و خرابی نقطه ای آسفالت در شهرها پدیدار می گردد که لازم است مدیران مناطق، هرچه سریعتر گشت های مستمر جهت شناسایی و حل این مشکلات را در دستور کار قرار دهند.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0